UNIMEX s.r.o.

  • Zameranie na zákazníka
  • Riešenia na mieru
  • Rýchlosť & flexibilita
  • Kvalita & presnosť

HISTÓRIA FIRMY

UNIMEX vznikla ako rodinná firma, založená v r.1990 pánom Petrom Ďurišom. Celou dušou miloval „strojárinu“ a oddal sa jej celý.
Vo firme sú zamestnaní ľudia, ktorí sú plne spojení s touto „láskou ku strojárskej práci“, všetci sú kvalifikovaní odborníci a pokračujú v plnení „Petrovho“ sna a nesú tento jeho odkaz dodnes.
Po jeho smrti prevzala vedenie spoločnosti jeho manželka Ivana Ďurišová a postupne rozvíja firmu UNIMEX v zmysle nových a náročnejších požiadaviek zo strany zákazníkov a obchodných partnerov.

SMEROVANIE FIRMY

Začiatkom roka 2021 sa firma rozhodla vybudovať novú výrobnú halu a tiež kancelárske priestory a priestory pre svojich zamestnancov.
Chceme tak zvýšiť svoj doterajší štandard pre svojich zákazníkov aj dodávateľov, obchodných partnerov a v neposlednej rade pre svojich zamestnancov.
Tento významný krok v doterajšej histórii firmy predstavuje novú etapu a ďalšie smerovanie firmy : Byť stabilnou, spoľahlivou, bezpečnou a modernou firmou, pripravenou splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich zákazníkov.
Naša vízia :
„Byť prvou voľbou našich zákazníkov“

FIRMA SA V SÚČASTNOSTI ZAOBERÁ:

– Výrobou kusových, polosériových a sériových strojárskych dielov na CNC frézach a CNC sústruhoch
– Výrobou nástrojov a dielov pre formy tvárniacich a vstrekovacích lisov.
– Výrobou prípravkov pre rôzne segmenty či už strojnej alebo automotive výroby, prípravkov pre rôzne montážne, lakovacie, pokovovacie a výrobné linky.
– Návrhmi a výrobou rámov pre spájkovanie dosiek plošných spojov v selektívnom spájkovaní, v cínových a lakovacích vlnách, frézovacie adaptéry na delenie plošných dosiek.
– Návrh a výroba rôznych zariadení ako regále, vozíky, transportná technika
– Konštrukčné práce kde zhmotňujeme predstavy našich zákazníkov.

Byť prvou voľbou našich zákazníkov

Dôležité odkazy:

Prezentácia SK
GDPR

Kontaktujte nás:

Boris Lacko
boris.lacko@unimex-sro.sk
+421 911 850 423

Prevádzka:

Považany 121, 916 26